Buradan Yetkililere Süslenmek İstiyoruz

Yayınlandı: 23 Ekim 2010 aylakmaymun tarafından GÖRMEDİLER içinde
Etiketler:, ,

Facebook üzerinden haberdar olduğum, geç kalmadan da haberini duyurmak istediğim bir sergi “Buradan Yetkililere Süslenmek İstiyoruz”. Proje fotoğraf sanatçısı Fatih Akdan tarafından geçtiğimiz 2 sene süresince hiç bir ayrım gözetmeden fotoğraflanan 600 gönüllünün öz verisi ile meydana gelmiş. Çok da güzel olmuş. İlk etapta tamamen isme odaklandığım projenin isim babası da Metin Üstündağ, ayrıca çizimden de anlayacağınız üzere serginin sembolü olan karikatürün de sahibi. M.A.C Kozmetik M.A.C AIDS Fonu faaliyetleri çerçevesinde projenin ana sponsorluğunu, SONY  ise teknoloji destiğini üstlenmiş.

Dikkat çekilmesi gereken diğer bir önemli nokta ise; sergi kapsamında fotoğraf satışlarından sağlanacak olan tüm gelirin HIV ve AIDS ile yaşayan kişilere destek vermek adına Türkiye’de faaliyet gösteren Pozitif Yaşam Derneği’ne bağışlanacak olması.

Buradan Yetkililere Süslenmek İstiyoruz Sergisi 14 Ekim 2010, Perşembe günü Point Otel Barbaros bünyesindeki genç sanatçılara ve sanata verdiği destekle de duyuran Piola’nın mekan sponsorluğunda yapılacak olan kokteyl ile açılışını gerçekleştirmiş. Fakat henüz gidip gezmek için geç değil. Sergi 1 Kasım 2010, Pazartesi gününe kadar Piola’da görülebilir. Detaylı bilgi için; www.buradanyetkilileresuslenmekistiyoruz.com sitesinden yararlanabilir, fotoğraflara da ulaşabilirsiniz. Ayrıca siz de yetkililere süslenmek istiyorsanız kendi fotoğraflarınızı siteye yükleyebilirsiniz. Gidemesem de İzmir’den sevgilerimi gönderiyor, şimdiden iyi seyirler diliyorum.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s